Golden Age Yalıkavak Bodrum 3 Gece Konaklama

Golden Age Yalıkavak Bodrum  3 Gece Konaklama
Golden Age Yalıkavak Bodrum  3 Gece Konaklama
Golden Age Yalıkavak Bodrum  3 Gece Konaklama
Golden Age Yalıkavak Bodrum  3 Gece Konaklama
Golden Age Yalıkavak Bodrum  3 Gece Konaklama
Golden Age Yalıkavak Bodrum  3 Gece Konaklama
Golden Age Yalıkavak Bodrum  3 Gece Konaklama

Tur Genel Bilgileri

Golden Age Yalıkavak Bodrum 3 Gece Konaklama

Muğla

Yaz aylarının bunaltıcı şehir havasından kaçan misafirlerimizi Ege Denizi’nden gelen tatlı esintilerle karşılayacağız. Sükunetin, huzurun ve doğanın davetini kabul ederek Golden Age Hotel’e gelen siz konuklarımız mükemmel tatilin keyfine varacaklar. Denize sıfır mesafede olan Golden Age Hotel, botanik bahçesinin ortasında iki adet açık yüzme havuzu, bir adet kapalı yüzme havuzu, üç adet çocuk havuzu, iki adet kaydırak, özel plajı ve güneşlenme iskelesi ile konuklarını Ege denizinin kucağında mükemmel tatile davet ediyor. Yalıkavak merkeze ve Palm Marinaya 2 km , Bodrum merkeze 20 km , Milas Havalimanına 40 Km uzaklıkta olan tesisimize taksi ve minibüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz.Golden Age Hotel deki konforlu odalarımızda huzurlu bir tatil sizleri bekliyor.. Bodrum turlarımızda belirlenen tarihler hotel giriş tarihleridir. İstanbul hareket tarihi bir gün öncesinden gerçekleşir.

Yetişkin 2
Çocuk 0

1. Gün Golden Age Yalıkavak Bodrum - 3 Gece Konaklama

Araç Kalkış ve Hareket Saatleri
22.00 İncirli (Metrobüs durağı) Dilek Pastahanesi
22.30 Mecidiyeköy Meydanı - İETT Durakları (Mado Önü)
23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
23.10 Bostancı E-5 Otobüs Durağı
23.20 Kartal Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara Yönü)
22:30 Pendik E-5 Otobüs Durağı
23.40 Çayırova MC Donald's Önü

03.00 - 07.00 civarlarında İzmir Otoyolu

ÖNEMLİ BİLGİ: Gidiş-Dönüş Otel Transferi Ulaşım Dahil Paket Tur Rezervasyonlarında Yukarıda Belirtilen Saatte ve Duraklarda Geçerlidir. Sitemizden Almış Olduğunuz Otel Rezervasyon Tarihin'den 1 Gün Öncesi Akşam Saatlerinde Paket Tur Hizmeti Olarak Otel ve İstanbul Arası Transferi Kapsamaktadır. Gece Yolculuğu Sonrası Otel Giriş 14:00 ve Otel Çıkış 12:00 şeklindedir. Dönüşte Yine Aşağıda Belirtilen Duraklarda Sizleri Bırakıyoruz.

Bodrum turları turumuzun ilk adımında, belirlenmiş noktalarda sizlerle buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuzun molalarını Susurluk ve Bafa Gölünde veriyoruz. Sonrasında ise 3 gece 4 gün dolu dolu bir tatil geçireceğiniz cennet olarak adlandırılan Bodrum’a giriş yapıyoruz. Konaklayacağımız otele girişimizi tamamladıktan sonra sabırsızlıkla serinlemeyi beklediğiniz tertemiz denizin ve havuzun keyni çıkarmaya başlayabilirsiniz. Gün boyu Her Şey Dahil Konseptten faydalanabilirsiniz.

2. Gün Golden Age Yalıkavak Bodrum - 3 Gece Konaklama

Gezinin ikinci günü, Bodrum Tatil Turuna isteyen misarler diledikleri gibi devam edebilir. Dilerseniz Bodrum şehir merkezini keşfe çıkabilir, dilerseniz de yorgunluk atıp güneşin tadını çıkarmak için beach ve kulüp etkinliklerine katılabilirsiniz. Gününüzü en mutlu şekilde tamamlamak için seçim tamamen sizin. ( Gün sonunda Rehberlerimiz etkinliklere katılım için size birebir iletişim halinde olacaktır. )

3. Gün Golden Age Yalıkavak Bodrum - 3 Gece Konaklama

Geldik Bodrum Turumuzun üçüncü gününe. Bodrum’un tatilciler için en sevilen lokasyonlardan biri olduğunu biliyor ve dilediğiniz gibi zamanınızı geçirebilmeniz için kendi planınızı yapmanıza olanak sağlıyoruz. Bodrum turları etkinliği kapsamında isterseniz beach ve kulüp etkinliklerini değerlendirebilir isterseniz çevrede minik bir geziye çıkabilir, alışveriş yapabilir, fotoğraf çekilebilir ve gün batımını Bodrum manzarası eşliğinde izleyebilirsiniz. Dileyen misarlerimiz Bodrum’a gelmişken mavinin her tonunu barındıran denizinin tekne ile tadını çıkarabilmek için Tekne Turu yapabilirler. Tekne turları ile toplam 5 koy gezilmektedir ve bu koylarda yüzme molaları verilmektedir. (Öğle yemeği dahil standart paket içermektedir.)

4. Gün Golden Age Yalıkavak Bodrum - 3 Gece Konaklama

Tatilimizin son gününde benzersiz ve eğlenceli Bodrum tatilini sonlandırmak her ne kadar zor olsa da 12:00’da odalarımızı teslim ederek İstanbula geri dönüş araçlarda buluşuyor, Sizleri aldığımız noktalara bırakarak, tekrar İstanbul Çıkışlı Bodrum Turlarında buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

TUR PROGRAMINI E-POSTA GÖNDER TUR PROGRAMINI İNDİR

Dahil Hizmetler

 • Gidiş-Dönüş Otel Transfer Ulaşım Ücreti (opsiyonel)
 • Her Şey Dahil Konsept Konaklama
 • Seyehat Sigortası
 • Rehberlik Hizmeti
 • Sabah Kahvaltısı 07.30-10.30
 • Öğle Yemeği 12.30-14.00
 • Akşam Yemeği 19.30-21.30
 • Snack 12.00-17.00
 • Çay ve Kek 16.00-18.00
 • Lobby Bar 10.00-00.00
 • Havuz Bar 10.00-00.00
 • Bandana Bar 10.00-18.00

Hariç Hizmetler

 • Gidiş-Dönüş Otel Transfer Ulaşım Ücreti (opsiyonel)
 • Kişisel Harcamalar
 • Tekne Turu
 • Club ve Beach Turları

Önemli Bilgiler

ÖNEMLİ DETAYLAR:

Turlasana.com paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Turlasana.com sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

Bodrum turlarımızda belirlenen tarihler hotel giriş tarihleridir. İstanbul hareket tarihi bir gün öncesinden gerçekleşir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Turlasana.com sorumlu tutulamaz.

Her misafirin 1618 nolu kanuna göre seyahat sigortası yapılmaktadır.

Misafirin tura gitmeden önce yaptığı ön ödeme keyfi durumlardan dolayı iptal istemesi durumunda iade edilemez.

Misafirlerlerin hastalık, kaza vb. durumlarda yaptıkları ödeme rapor sunma durumunda %100 geri iade edilir.

Tek Kişi Konaklama Farkını Tur Fiyat Bilgileri Sekmesinden veya Rezervasyon Menüsünden inceleyebilirsiniz.

Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir. İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 0-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 3-11 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.

Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Tatilciniz Turizm Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ. AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR

Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz.Bu Durumda Turlasana.com un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Tatilciniz Turizm Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan Turlasana.com un Sorumluluğu Yoktur.

Uçaklı Turlarda Turlasana.com Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

Turlasana.com Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Tatilciniz Turizm’in hiç bir sorumluluğu yoktur. Tatilciniz Turizm sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Turlasana.com un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Tatilciniz Turizm sorumlu değildir.

Yurtdışı turlarında kimlik ile girilen ülkelerde (GÜRCİSTAN-UKRAYNA-KIBRIS-MOLDOVA) sadece yeni kimlik ile geçiş yapılabilmektedir.

Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimine göre lütfen beraberinizde bu Ülkelere ait paralar bulundurunuz.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Turlasana.com da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Turlasana.com İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

Ek Bilgiler

Gezi boyunca ayağınızda rahat bir ayakkabınızın olması, yürüyüşlerinizi daha keyifli bir hale getirir. Yapacağınız spor&şık kombinler fotoğraflarınızın likelarını yükseltebilir!

Gece için yanınızda bir hırka, gündüz için güneş gözlüğü..

Ve en önemlisi, fotoğraf makinesi, sarj aleti ve powerbanklarınızı sakın yanınıza almayı unutmayınız!

Diğer Bilgiler

Kullandığımız araçlar kişi sayısı ve yol durumuna göre değişiklik gösterebilir.

16 kişiye kadar; Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter 27 kişiye kadar; Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux 35 kişiye kadar; Otokar Sultan Mega 46 kişiye kadar; Mercedes Travego - Tourismo & Man Fortuna & Neoplan Tourliner / Cityliner

5

9,232

4

8,125

3

6,263

2

3,463

1

1,456
Joanne Scott 4.5
Dec 21st 13.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report
Rose Slater
Dec 22st 6.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris commodo Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur consequat.

Comment
Edward 4
Dec 21st 16.35 UK

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report

Benzer Ürünler

Rezervasyon Yap

Copyright © 2021 | Tourcosoft Acente Yazılımları