Turlasana

ile

Eğlence, Huzur, Sağlık, Konfor ve Çok Daha Fazlası...

Yazın En Güzel Enerjisini Yakalayacaksınız!

Doğa, Deniz, Eğlence ve Çok Daha Fazlası...

Senin Dünyan, Senin Tatilin!

Günübirlik Uludağ Kayak Turu

Günübirlik Uludağ Kayak Turu
Günübirlik Uludağ Kayak Turu
Günübirlik Uludağ Kayak Turu
Günübirlik Uludağ Kayak Turu
Günübirlik Uludağ Kayak Turu
Günübirlik Uludağ Kayak Turu
Günübirlik Uludağ Kayak Turu

Tur Genel Bilgileri

Günübirlik Uludağ Kayak Turu

Bursa


Yetişkin 2
Çocuk 0

1. Gün Uludağ Kayak Merkezi


ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

04:30 -İncirli Metrobüs - Dilek Pastanesi Önü
04:45 -Mecidiyeköy Meydan (Mado Önü)
05:10 -Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
05:20 -Bostancı Köprüsü Otobüs Durakları(Ankara istikameti)
05:30 -Kartal Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara istikameti)
05:40 -Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
05:50 -Çayırova Mc Donald's
06:00 -Gebze Center Önü

İstanbul'a Dönüş Tahmini : 21:30 / 23:00

Siz değerli misafirlerimizle sabah belirtilen saatlerde buluşup Turlasana.com araçlarıyla yola çıkarak araç içerisinde alacağımız Lunch-Box Kahvaltı Paketi eşliğinde Köprü veya Feribot kullanarak yaklaşık 3,5-4 saatlik yolculuğumuzun ardından Uludağ zirvesine çıkış yapıyoruz. Uludağ'a ulaştığımızda dileyen misafirlerimiz dağ havasını soluyup yürüyüş yapabilir, kar topu oynayabilir veya dileyenler kızakların keyfini sürebilirler. Dileyen misafirlerimiz ise anlaşmalı olduğumuz Kayak Evinde kayak takımlarını kiralayıp gün boyunca kayak yapabilir (Ekstra). kayak yapmak için skipasslarınızı alarak kayak takımlarıyla gün boyu kayak yapma imkanı bulacaksınız. Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz kızakla kayabilir, kartopu oynayabilir, kardan adam yapabilir, çevredeki kafelerde sıcak vakit geçirebilir. Kayak dersi almak isteyen veya kayak takımı kiralamak isteyen misafirlerimize rehberimiz yardımcı olacaktır. Öğle yemeği serbest zaman olarak alınacaktır. Acıktığınızda sucuk ekmek + içecek menüsünü dilediğiniz zaman alabilirsiniz.
16.00 - 16.30 gibi dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Merkeze indiğimizde Bursa'nın meşhur İskender'inden ve kestane şekerinden tatmak için molalar vereceğiz. Sonrasında İstanbul'a varıyoruz. Siz sayın misafirlerimizi almış olduğumuz kalkış noktalarında bırakarak bir sonraki Turlasana.com turunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Not: Partner Firmalar ile düzenlenen turumuzun Kalkış Noktaları ve Saatleri değişkenlik gösterebilir. Örnek: "İncirli-Ataköy", "Mecidiyeköy-Etiler"

Not: Yeterli çoğunluk sağlanmaması durumunda tur kalkış noktası İncirli'den başlayacaktır. Beylikdüzü ve Avcılar durağından çoğunluğa göre kalkış yapılacaktır.


▶️EKONOMİK PAKET 550₺

✅Gidiş-Dönüş Ulaşım
✅Araç içi kahvaltı paketi
✅Milli park giriş ücreti

▶️YEMEK DAHİL PAKET 800₺

✅Gidiş-Dönüş Ulaşım
✅Araç içi kahvaltı paketi
✅Öğle yemeği sucuk ekmek + içecek
✅Milli park giriş ücreti

▶️KAYAK DAHİL PAKET 900₺

✅Gidiş-Dönüş Ulaşım
✅Araç içi kahvaltı paketi
✅Kayak Takımı
✅Milli park giriş ücreti

▶️SNOWBOARD DAHİL PAKET 1200₺

✅Gidiş-Dönüş Ulaşım
✅Araç içi kahvaltı paketi
✅Snowboard
✅Milli park giriş ücreti

▶️HER ŞEY DAHİL PAKET 1.200₺

✅Gidiş-Dönüş Ulaşım
✅Araç içi kahvaltı paketi
✅Öğle yemeği sucuk ekmek + içecek
✅Kayak Takımı
✅Milli park giriş ücreti

▶️ULTRA HER ŞEY DAHİL PAKET 1.600₺

✅Gidiş-Dönüş Ulaşım
✅Araç içi kahvaltı paketi
✅Öğle yemeği sucuk ekmek + içecek
✅Kayak Takımı
✅Kayak Montu
✅Kayak Pantolonu
✅Milli park giriş ücreti❌Kayak Kıyafeti(Mont) 300₺
❌Kayak Kıyafeti(Pantolon) 300₺
❌Kayak Takımı 400₺
❌Snowboard 600₺
❌Telesiyej 250₺
❌Öğle Yemeği + İçecek 250₺
❌Meşhur Bursa İskenderi 300₺

 • Kahvaltı Araç İçi Kahvaltı Paketi
 • Öğle Yemeği Sucuk Ekmek + içecek (ekstra)
TUR PROGRAMINI E-POSTA GÖNDER TUR PROGRAMINI İNDİR

Dahil Hizmetler

 • Gidiş - Dönüş Ulaşım
 • Köprü/Feribot Geçiş Ücretleri
 • Rehberlik Hizmeti
 • Milli Park Giriş Ücreti
 • Araç İçi Luch-box Kahvaltı Paketi
 • Araç İçi Su İkramı
 • Seyahat Sigortası

Hariç Hizmetler

 • ❌Kayak Kıyafeti(Mont) 300₺
 • ❌Kayak Kıyafeti(Pantolon) 300₺
 • ❌Kayak Takımı 400₺
 • ❌Snowboard 600₺
 • ❌Telesiyej 250₺
 • ❌Öğle Yemeği + İçecek 250₺
 • ❌Meşhur Bursa İskenderi 300₺

Önemli Bilgiler

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.


MÜŞTERİ, işbu Sözleşme konusu hizmetin nitelikleri, satış bedeli ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin detaylı bilgiler içeren broşürü okuyup bilgi sahibi olduğunu; yurtdışı konaklamalarında tur kalkış tarihinden itibaren en az altı ay geçerli ve sınır kapılarında giriş çıkış kaşesi basılabilmesi için en az iki sayfalık boş sayfası bulunan pasaportunu, geçerli vizesini ve nüfus cüzdanını, Kıbrıs turlarında ise nüfus cüzdanını yanında bulunduracağını, pasaport ile ilgili herhangi bir muamele eksikliğinden veya MÜŞTERİ'nin kendinden kaynaklanan kişisel nedenlerle (vergi borcu, vize eksikliği, herhangi bir devlet kurumunun izin vermemesi vb.) çıkışının engellenmesi veya Türkiye'den çıkış yapılan ülkede pasaport, vize ve benzeri muamele eksiklikleri ve/veya aykırılıkları nedeniyle ülkeye girişin engellenmesi durumunda Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin hukuki ve/veya cezai hiçbir sorumluluğu doğmayacağını; bagaj ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluğun kendisine ait olduğunu; MÜŞTERİ yanında bulunan eşyaları takip ve kontrol etmekle yükümlü olduğunu, tur esnasında kaybolan, hırsızlık konusu olan, zayi olan eşyalardan Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin veya çalışanlarının hukuki ve/veya cezai hiçbir sorumluluğunun bulunmadığını, belirtilen nedenlerle Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'ye ve/veya çalışanlarına karşı talepte bulunmayacağını; işbu Sözleşme'nin imzası ile konaklayacağı tesisin ve seyahat edeceği aracın tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla yükümlü olduğunu; tur lideri, tesis, acente ve ulaşım aracı yetkililerince satın alınan hizmetle ilgili olarak bildirilen kurallara uyacağını, üçüncü kişilerin can ve mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atmayacağını ve üçüncü kişilerin can ve mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atması halinde doğabilecek maddi/manevi tüm zararlardan şahsen ve birinci derecede sorumlu olacağını, aksi halde Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin Sözleşme konusu hizmeti ifa etmeyeceğini ve bu nedenle MÜŞTERİ'nin iade hakkının bulunmadığını; MÜŞTERİ'nin işbu Sözleşme konusu Paket Tur kapsamı dışında alacağı ekstra yiyecek-içecek, kişisel harcamalar ve program dışı tüm mal ve hizmetlerin bedelinin kendisi tarafından ödeneceğini; ifa edilen hizmetin ayıplı olduğundan bahisle hizmeti kullanmayı sonlandırması halinde işbirliği yapma ve özenli davranma borcu gereği Paket Tur Düzenleyicisi veya ACENTE yetkilisine ve konakladığı otele sona erme sebeplerini yazılı olarak bildireceğini, aksi halde hizmeti alıp kullanmış addolunacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turlasana.com kesinlikle sorumlu değildir.
Acenta yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acenta'ya müşterileri gönderebilir bu sayede müşterinin tatil planı bozulmamış olur.
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Ek Bilgiler

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.
İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turlasana sorumlu değildir.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

İncirli (Metrobüs Durağı) Dilek Pastahanesi

Hareket Saati : 04:30 - 04:30

İncirli (Metrobüs durağı) Dilek Pastahanesi

Mecidiyeköy

Hareket Saati : 04:45 - 04:45

Mecidiyeköy meydan mado önünde ki otobüs duraklarığından kalkış sağlanacaktır.

Kadıköy

Hareket Saati : 05:10 - 05:10

Kadıköy evlendirme dairesinin yanında ki ispark önünden

Bostancı Köprüsü Altı (Ankara İstikameti)

Hareket Saati : 05:20 - 05:20

Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

Kartal Köprüsü (Ankara İstikameti)

Hareket Saati : 05:30 - 05:30

Kartal Köprüsüne gelmeden önce ki otobüs durağı, metro çıkışının solunda kalmaktadır.

Pendik

Hareket Saati : 05:40 - 05:40

Pendik Köprüsü altında ki otobüs durağı (Ankara İstikameti)

Çayırova

Hareket Saati : 05:50 - 05:50

Çayırova Mc'Donalds önü, yanında benzin istasyonu bulunmaktadır.

Gebze Center Önü

Hareket Saati : 06:00 - 06:00

5

9,232

4

8,125

3

6,263

2

3,463

1

1,456
Joanne Scott 4.5
Dec 21st 13.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report
Rose Slater
Dec 22st 6.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris commodo Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur consequat.

Comment
Edward 4
Dec 21st 16.35 UK

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report

Benzer Ürünler

Rezervasyon Yap

Copyright © 2021 | Tourcosoft Acente Yazılımları