Turlasana

ile

Eğlence, Huzur, Sağlık, Konfor ve Çok Daha Fazlası...

Yazın En Güzel Enerjisini Yakalayacaksınız!

Doğa, Deniz, Eğlence ve Çok Daha Fazlası...

Senin Dünyan, Senin Tatilin!

Kırcı Termal Otel Konaklamalı Uludağ Turu 1 Gece 2 Gün

Kırcı Termal Otel Konaklamalı Uludağ Turu 1 Gece 2 Gün
Kırcı Termal Otel Konaklamalı Uludağ Turu 1 Gece 2 Gün
Kırcı Termal Otel Konaklamalı Uludağ Turu 1 Gece 2 Gün
Kırcı Termal Otel Konaklamalı Uludağ Turu 1 Gece 2 Gün
Kırcı Termal Otel Konaklamalı Uludağ Turu 1 Gece 2 Gün
Kırcı Termal Otel Konaklamalı Uludağ Turu 1 Gece 2 Gün
Kırcı Termal Otel Konaklamalı Uludağ Turu 1 Gece 2 Gün

Tur Genel Bilgileri

Kırcı Termal Otel Konaklamalı Uludağ Turu 1 Gece 2 Gün

Bursa

Kırcı Termal Otel Konaklamalı Uludağ Turu, unutulmaz bir 1 gece 2 gün kaçamağı için mükemmel bir fırsat sunuyor! Turlasana.com ile başlayan bu serüven, konforlu Kırcı Termal Otel'de konaklamayı ve eşsiz Uludağ manzarası eşliğinde kaykay keyfi yapmayı içeriyor. Gün boyu süren aktiviteler, doğa ile iç içe geçen anılar ve sıcacık termal sularla dolu bir tatil sizi bekliyor. Kaçırılmayacak bir deneyim için hemen rezervasyon yapın!

Yetişkin 2
Çocuk 0

1. Gün Uludağ

ARAC KALKIS NOKTALARI

04.00 İncirli dilek pastanesi
04.20 Mecidiyeköy İETT durakları
04.50 Kadıköy evlendirme dairesi
05.00 Bostancı Köprüsü
05.10 Kartal köprüsü
05.30 Çayırova McDonald’s
06.00 Gebze Center önü

Belirtilen noktalarda buluşmamızın ardından araç içi ikramlar ve araç içi kahvaltı paketi (lunchbox) eşliğinde Bursa konaklamalı Uludağ turumuza başlıyoruz. Bulutlar ve karlar eşliğinde, beyazlar içinde Uludağ'a varıyoruz. Kayak yapmak isteyen misafirlerimizle kayak takımlarımızı aldıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz bembeyaz karın tadını çıkartabilir, kayak ve kızak (ekstra ücretlidir) ile keyifli vakit geçirebilir, teleferik ile zirveye çıkarak (ekstra ücretlidir) sıcak sahlep içebilir. Dileyen misafirlerimiz ise öğle yemeği için bizden yardım alabilir. Belirlenen saatte -16.00 gibi- aracımıza geçtikten sonra Bursa merkezdeki otelimize doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saat süren yolculuğumuzun ardından otelimize geçerek dinlenmeye çekiliyoruz. Akşam yemeğimizi yedikten sonra dileyen misafirlerimizle beraber saat 23.00 gibi gece kulübü etkinliği için lobide toplanıyoruz. (Gece kulübü etkinliğimiz ekstra ücretli, isteğe bağlıdır. Akşam yemeği, konaklama ve sabah kahvaltımız oteldedir.)


**Cumartesi günü yapılan konaklamalarda akşam yemeği mevcut olarak yarım pansiyondur, diğer tüm günlerde yapılan konaklamalar oda kahvaltı olup akşam yemeği pakete dahil değildir.

 • Konaklama Kırcı Termal Otel

2. Gün Bursa - İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz Uludağ'a gidecek aracımızla Uludağ'a çıkabilir ya da Bursa'da serbest zaman geçirebilir. Akşam 16.00'da Uludağ'dan dönüşe geçilecek. Bursa'da zaman geçireceğimiz misafirlerimizi otelimizin önünden 17.30'da alıp dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Dönüş yolunda İskender yemek için bir molamız olacak duracağımız alanda aynı zamanda Kestane Şekeri ve hediyelik eşya alacağımız bir mağazamız olacak. Buradaki molamızın ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Tahmini İstanbul'a varışımız 21.00-23.00 arası İstanbul'a varışımız gerçekleşiyor.
Konaklama: Dönüş Yolculuğu

 • Konaklama Kırcı Termal Otel
TUR PROGRAMINI E-POSTA GÖNDER TUR PROGRAMINI İNDİR

Dahil Hizmetler

 • -Gidiş dönüş ulaşım
 • -1 Gece otel konaklaması
 • -Gidiş yolculuğunda araç içi kahvaltı paketi
 • -Otelde açık büfe veya set menü sabah kahvaltısı
 • -Otelde açık büfe veya set menü akşam yemeği
 • -Termal otellerde termal kullanımlar hamam sauna ve havuz
 • -Seyahat sigortası
 • -Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • -Araç içi ikramlar

Hariç Hizmetler

 • ❌Kayak Kıyafeti(Mont) 300₺
 • ❌Kayak Kıyafeti(Pantolon) 300₺
 • ❌Kayak Takımı 400₺
 • ❌Snowboard 600₺
 • ❌Telesiyej 250₺
 • ❌Öğle Yemeği + İçecek 250₺
 • ❌Meşhur Bursa İskenderi 300₺
 • Not: Fiyata dahil olmayan hizmetlerde zorunlu bir durum yoktur misafir isteği doğrultusunda satın alabilir.

Önemli Bilgiler

ÖNEMLİ BİLGİ

Balon seyir turu, hava koşullarının uygun olmadığı koşullarda balonlar kalkmadığından dolayı yapılmamaktadır. Bu etkinliğe tur aracı ya da tur aracından farklı bir araç kiralanarak gidilmektedir, eğer yeterli sayı olmazsa veya farklı bir aracın uygunluğu mümkün değilse bu ekstra tur gerçekleşmeyebilir.
Belirtilen Ekstra tur, aktivite ve programlar bölgelerin yoğunluğu, tur programının zamanlamasına bağlı olarak gerçekleşebilir veya gerçekleşmeyebilir, rehber uygun gördüğü durumlarda ekstra program ve aktiviteleri yapmama hakkına sahiptir. Yetersiz sayı çıkmaması durumunda belirtilen ekstra tur ve aktiviteler yapılmayabilir. Böyle durumlarda ücreti toplanmış olan ekstra aktivite ya da programların ücreti tam veya belli bir iskonto ile (olumsuz hava koşulları veya benzer mücbir sebeblerle iptal olunan fakat aktivite bölgesine gidilmiş, zorunlu olarak yapılmış rezervasyon gibi sebeplerden) iadesi gerçekleşecektir.
Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Olumsuz Hava Koşulları, kalabalık yol durumu, bölgede gezilecek yerlerin yoğunluğu, gibi durumlarda gerekli gördüğü takdirde, tur programını gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama, program akışı, gezilecek bölge konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından benzer olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde paket satın alımı yapan misafirler önceden bilgilendirilmek kaydıyla, tur farklı bir tarihe ertelenebilir, misafirler farklı bir tur programına aktarılabilir, ya da tur iptal olarak satın alma gerçekleştiren misafirlerin ücret iadesi gerçekleştirilir. Böyle bir durumda, Acentemiz misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk, özel günler sebebiyle veya yenilenme çalışmaları gibi sebeplerle kapalı olan yerler/bölgeler vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turlasana.com kesinlikle sorumlu değildir.

Acente yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acente'ye misafirlerini gönderebilir bu sayede misafirlerimizin tatil planı bozulmadan satın aldıkları tur programını gerçekleştirebilirler.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında, tek bir çocuk için kullanılmaktadır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Ek Bilgiler

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

REZERVASYON DETAYLARI

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir.

Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza eksik bilgiler verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerden Turlasana.com sorumlu değildir.

KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına, bölge koşullarına göre belirlenmektedir, turlarda kullanılcak araçların türü için söz verilemez.
Turlarımızda kullanılan tüm araçlar Turizm araçlarıdır.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

Diğer Bilgiler

MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

Rehberimiz gerekli gördüğü taktirde programın tamamını uygulamak koşuluyla tur akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Özel işletme giriş ücretleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri misafirimize aittir. Özel işletmelerde 7/12 yaş arası misafirlerimiz kimlik ibraz etmek kaydıyla öğrenci ücreti ödeyeceklerdir(Özel işletmeler bu kuralda değişiklik yapabilmektedir, güncellenen durumlarda yeni kurallar geçerli olacaktır). Tura iştirak eden müzelere girmek isteyen tüm misafirlerimiz bu ücreti ödemekle yükümlüdür. Bakanlığa ait müze ve ören yeri girişlerinde 18 yaş altı ve 65 yaş üstü misafirlerimiz bilet gişesinden kimlik ibraz ederek ücretsiz bilet alabilmektedirler.

5

9,232

4

8,125

3

6,263

2

3,463

1

1,456
Joanne Scott 4.5
Dec 21st 13.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report
Rose Slater
Dec 22st 6.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris commodo Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur consequat.

Comment
Edward 4
Dec 21st 16.35 UK

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report

Benzer Ürünler

Rezervasyon Yap

Copyright © 2021 | Tourcosoft Acente Yazılımları