Günübirlik Şile Ağva Deniz Ve Yüzme Turu

Günübirlik Şile Ağva Deniz Ve Yüzme Turu
Günübirlik Şile Ağva Deniz Ve Yüzme Turu
Günübirlik Şile Ağva Deniz Ve Yüzme Turu
Günübirlik Şile Ağva Deniz Ve Yüzme Turu
Günübirlik Şile Ağva Deniz Ve Yüzme Turu
Günübirlik Şile Ağva Deniz Ve Yüzme Turu
Günübirlik Şile Ağva Deniz Ve Yüzme Turu

Tur Genel Bilgileri

Günübirlik Şile Ağva Deniz Ve Yüzme Turu

İstanbul

Sakinlik ve huzur seven kişilerin mutlaka ziyaret etmeleri gereken noktalar arasında bulunan Ağva, yeşili ve doğası ile de dikkat çekicidir. Karadeniz'e kıyısı olduğu için Ağva'da deniz biraz dalgalı olsa da tatilciler yaz aylarında günübirlik olarak denizin ve güneşin keyfini çıkarmak için tercih etmektedirler.

Yetişkin 2
Çocuk 0

1. Gün Günübirlik Şile Ağva Deniz Ve Yüzme Turu

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

07.00 İncirli Dilek Pastanesi Önü
07.20 Mecidiyeköy İETT Durakları
07:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
07:55 Yeni Sahra Otobüs Durağı (Ankara istikameti)

İstanbul'a ortalama varış saati 20.00/21.00.


Belirtilen buluşma noktalarından hareketle Günübirlik Şile Ağva Deniz ve Yüzme Turumuza başlıyoruz.

Turumuzun ilk durağı küçük bir balıkçı kasabası olan Şile olacaktır.Tarih ve doğanın iç içe olduğu Şile Feneri, Şile Kalesini fotoğraflıyoruz.
Şile limanında vereceğimiz serbest zaman sonrası Ağva’ya hareket ediyoruz. Ağva’da ilk durağımız Ağva Safari Tesisleri olacaktır.
Günlük hayatın sıkıcı stresinden uzaklaşmak ve doğa ile baş başa bir tura çıkmak isteyenler için Kilimli Koyu manzarında
deneyimli rehberlerimizle beraber ATV’lerle yaklaşık bir saatlik bir tur gerçekleştiriyoruz. Alternatif olarak arzu eden misafirlerimiz AT Turu ve UTV turu da tercih edebilmektedir.

ATV Turumuzun bitişinden sonra iki dere ve Karadeniz’in oluşturduğu üçgen arasında kurulmuş olan
Göksu deresinde bulunan güzellikleri fotoğraflayacağınız muhteşem tekne gezimizi
yapıyoruz. (Tur ücretine dahil olmayıp isteğe bağlıdır 30 dk sürmektedir.)

Tüm aktivitelerimizi bitirdikten sonra Ağva yerleşim merkezine yalnızca 3 km mesafede bulunan Ağva GreenPark Beach ‘te yüzme molamızı veriyoruz.

Yüzme Molamız bittikten sonra araçlarımızda toplanıp alışveriş yapmak isteyen
misafirlerimiz için Şile Bezi satın alabilecekleri satış mağazasına geçiş yapıyoruz ve sonrasında İstanbul yolcuğuna başlıyoruz.

Bir sonraki turlasana.com organizasyonunda buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

Öğle Yemeği Menüsü

Tavuk veya Köfte ( İsteğe bağlı olarak karışık alınabilir )
Kişiye Özel Salata
Kişiye Özel Kutu İçecek
Patates Pilav

Yüzme Paketi İçeriği
Şemsiye , Şezlong , 2 kişiye Masa , Ücretsiz WC , Duş İmkanı


 • Konaklama Günübirlik turlarımızda konaklama yoktur.
 • Kahvaltı Araç İçi Sandviç Paketi Verilmektedir.
 • Öğle Yemeği Ağva GreenPark Beach'te opsiyonel olarak fiyata dahil veya ekstra olarak alınmaktadır.
 • Akşam Yemeği Güzargah Üzerindeki Tesislerden Kişisel Harcama Olarak Alınmaktadır.
 • Günün Tavsiyesi Yüzme molasına dahil olacak misafirlerimiz yanlarına ihtiyaca göre kıyafet almalıdır. Güneş kremi ve güneşten korunmak için mutlaka şapka alınız.
TUR PROGRAMINI E-POSTA GÖNDER TUR PROGRAMINI İNDİR

Dahil Hizmetler

 • Gidiş -Dönüş Ulaşım Hizmeti
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Tüm Çevre Gezileri
 • Araç İçi Kahvaltı Paketi
 • Öğle Yemeği ( Opsiyonel )
 • Green Park Beach Yüzme Paketi
 • Seyahat Sigortası
 • Milli Park Giriş Ücreti

Hariç Hizmetler

 • Kişisel Harcamalar
 • Öğle Yemeği ( Opsiyonel )
 • Göksu Deresi Tekne Turu 40 TL
 • ATV TURU 350 TL ( 2 Kişi 450 TL )
 • AT Turu 200 TL ( 8-10 TUR ORTALAMA 15-20 DK )
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Önemli Bilgiler

ÖNEMLİ BİLGİ
Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turlasana.com kesinlikle sorumlu değildir.
Acenta yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acenta'ya müşterileri gönderebilir bu sayede müşterinin tatil planı bozulmamış olur.
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Ek Bilgiler

TAVSİYELER
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
REZERVASYON DETAYLARI
Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.
İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turlasana sorumlu değildir.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
KULLANILACAK ARAÇLAR
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

İncirli Omur Plaza Onu (Metrobus Duragi)

Hareket Saati : 07:00 -

Mecidiyekoy Meydani (Mado - İett Duraklari)

Hareket Saati : 07:20 -

Kadikoy Evlendirme Dairesi Otoparki Onu

Hareket Saati : 07:45 -

Yeni Sahra Otobus Duragi ( Ankara Yonu )

Hareket Saati : 07:55 -

5

9,232

4

8,125

3

6,263

2

3,463

1

1,456
Joanne Scott 4.5
Dec 21st 13.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report
Rose Slater
Dec 22st 6.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris commodo Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur consequat.

Comment
Edward 4
Dec 21st 16.35 UK

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report

Benzer Ürünler

Rezervasyon Yap

Copyright © 2021 | Tourcosoft Acente Yazılımları